Fotokonkurranse 2023 – resultater

Vinneren av klubbens fotokonkurranse 2023 er Tommy Stener med bildet «Padler på seng av blomster». Bildet premieres med et gavekort på CC på kr. 500,-. Vinnerbildet henges opp i Klubbhuset. Gratulerer!

1. plass:

Foto: «Padler på seng av blomster», Tommy Stener

Under avstemmingen var det ikke mulig å stemme på eget bilde og alle som stemte måtte angi hvilke bilder de mente fortjente 1. (beste) og 2. plass (nest beste). Hver 1. plass ga 3 poeng, mens 2. plass ga 1 poeng. Totalt 27 personer sendte inn sin stemme.

Vinnerbildet fikk 38 poeng. Klaus Solheim kom på andreplass med bildet «Flom» (17 poeng). Tredjeplass gikk til Per Olav Lund med bildet «Fullmåne» (14 poeng).

2. plass:

Foto: «Flom», Klaus Solheim

3. plass:

Foto: «Fullmåne», Per Olav Lund

Du kan se alle bildene som deltok i 2023 her.