Gratulerer til Roklubben med nye hjemmesider!

Båter på plenen mot Hamar

– Endelig har vi fått fram den nye hjemmesiden til Hamar Roklub 1881. Det har tatt lang tid å få til dette, men nå kan den altså benyttes. Den gamle siden vil bli faset ut og bli helt borte. Jeg er veldig fornøyd, og vi håper at nå vi skal få til noe bra, en god informasjonskanal, sier leder i Hamar Roklub 1881, Arne Hansen.

Det er en av våre medlemmer, Per William Doksrud, som har laget den nye hjemmesiden. Styremedlemmene har også bidratt med tekst. Det vil nok komme mer stoff og bilder etter hvert. Men dette går framover.

2014-08-04-11.24

– Nettredaktøren setter veldig pris på den jobben som er gjort av Per William. Den nye tekniske løsningen vil gjøre det enklere for meg som nettredaktør å legge ut stoff om klubben og holde orden på viktig informasjon. Jeg vil understreke at facebookgruppa vår fortsatt vil være et viktig støttepunkt mot medlemmene. Send gjerne inn stoff og bilder til meg, sier nettredaktør og styremedlem Erik Johnsen i Hamar Roklkub 1881.