Tusen takk for innsatsen!

Nesten 50 medlemmer mÞtte fram pÄ vÄrdugnaden 4. mai, og det ble lagt ned mye arbeid for Ä gjÞre det fint rundt oss fÞr sesongstart. Mange hender bidro til at det ble malt, vasket, snekret, raket og ryddet pÄ hele uteomrÄdet og inne i lokalene vÄre. Husutvalgets leder Birgit sender en stor takk til alle som deltok!

Etter jobbingen var det sosialt samvĂŠr inne i klubbhuset. Store mengder pĂžlser, kaffe og kake ble revet bort og kun blide ansikter var Ă„ se.

Padleutvalget tjuvstartet med sin egen dugnad forrige uke inne i kajakkhallen. Alle klubbens kajakker har nÄ fÄtt bedre underlag i lagringsstativet, som vi hÄper lÞser problemet med at skrogene blir deformet av sommervarmen. Det ble ogsÄ ryddet i Ärer, vester, spruttrekk og annet padletilbehÞr.

ForhÄpentligvis bidrar alle til at det kan holdes rent og ryddig ogsÄ gjennom sesongen. Alt ligger nÄ til rette for sesongstart fÞrstkommende sÞndag!