Vellykket ro-, salg-, og byttedag 31. mai

BILDET: Det har ikke skjedd sÄ ofte de siste Ärene. Men 31. mai 2020 var en av klubbens dobbeltscullere pÄ vannet med Kristin HÞiby og Karsten Skullerud VÊrnes bak Ärene. Toppers! Foto Tor SÊming Eng.

Det ble en meget vellykket rodag, byttedag og salgsdag ved klubbens anlegg 31. mai 2020. Det var egentlig to arrangementer som ble til et: roing kl. 12.00 og salgs- og byttedag ogsÄ fra klokka 12.00. Men det samlet seg mange medlemmer og det var jo helt topp!

Les videre og se flere bilder!

BILDET: 27 medlemmer mĂžtte fram 31. mai. Foto Tor SĂŠming Eng.

Bortimot 25 medlemmer mÞtte fram, av dem var det ti roere, resten kajakkpadlere. Ikke verst det, og mye bedre enn pÄ klubbens sesongÄpning i surt vÄrvÊr. Men denne sÞndagen var aldeles pratkfull, med sol, sol, sol og atter sol sÄ langt Þye kunne se mot horisonten.

Det som er ekstra morsomt er at det er flere som tar roÄrene fatt, denne gangen var en av klubbens dobbeltscullere med Kristin HÞiby og Kasper Skullerud VÊrnes bak hvert sitt Ärepar. Det var ogsÄ mye aktivitet pÄ vannet denne dagen ute pÄ stor-MjÞsa.

BILDET: Steinar Nerem og Øivind Krogrud (til hÞyre pÄ bildet) hadde noen Ärer til salgs. Foto Tor SÊming Eng

BILDET: Kos i solveggen. Foto Tor SĂŠming Eng