Endelig er sesongen i gang

For de som har ventet med padling/roing til sesongÄpningen, er det ikke lenger noen unskyldning for Ä la kajakken eller robÄten ligge! SÞndag 7. mai ble sesongen 2023 padlet i gang av 22 ivrige padlere med en liten tur til Domkirkeodden (takk til Padleutvalget ved Inger Lise for kyndig ledelse!).


(Foto: Agnete JĂžlstad)

Tilbake pÄ Tjuvholmen ble det servert vafler, kake og kaffe. Her hadde snaut 40 medlemmer mÞtt opp. I tillegg ble et knippe av klubbens gamle kajakker auksjonert bort (11.700,- kr til klubbkassa!), og noen medlemmer kvittet seg med utstyr som andre medlemmer fikk kjÞpt rimelig. VÊret gjorde ogsÄ sitt til at dette ble en fantastisk dag, med bÄde sol og blikkstille vann.


(Foto: Thomas Svarre)

Klubben har nÄ for alvor vÄknet til liv etter vinteren, og aktivitetsnivÄet vil ta seg enda mer opp framover. Lurer du pÄ hva som skjer, fÄr du oversikt med aktivitetslisten og kursplanen.


(Foto: Agnete JĂžlstad)


(Foto: Thomas Svarre)