Alle aktivitetstilbud i klubben stanset inntil videre

Inntil videre er alle aktivitetstilbud i Hamar Ro- og Kajakklubb avlyst. Aktivitetslista for 2020 vil derfor ikke bli lagt pÄ hjemmesiden nÄ. NÄr situasjonen endrer seg, vil styret komme tilbake med ny informasjon. FÞlg med pÄ epost, her pÄ hjemmesiden og i klubbens facebook-side. Alle planlagte kajakk- og rokurs etc. er ogsÄ avlyst inntil videre.

BILDET: Det blir ingen aktiviteter i klubbens regi inntil videre.

– Hvor lenge situasjonen vil vĂŠre slik, vet jeg ikke nĂ„. Men styret i klubben vil forholde seg til de rĂ„d og styringssignaler som offentlige helsemyndigheter legger fram, sier Arne Hansen.

Rokluben var tidlig ute med Ä stenge klubbhus og bÄthus pÄ Tjuvholmen. Inntil videre vil det nÄ heller ikke gjennomfÞres aktiviteter i klubbens regi.

Allrede 26. april var det meningen Ä samles til Ärets vÄrdugnad. Dette blir det nÄ ikke noe av. Det sammen gjelder sesongÄpningen med tur til Torps kafe 10. mai. Inntil videre er all aktivitet som klubben stÄr for som arrangÞr, avlyst.

Styret vil komme tilbake med informasjon senere nÄr situasjonen normaliserer seg og vi kan sette i gang igjen for fullt.

Arne Hansen understreker at vi gjÞr dette for Ä ivareta vÄre medlemmers trygghet i forbindelse med situasjonen rundt smittefare og spredning av smitte i forbindelse med Covid-19-viruset.